Hi Princesa,
I'm seeing that we can buy a sample pack of 3 jars value of $17..and each contains 100g
Do we need to take that whole 100g bottle once a day..that means 3 jars for 3 days...
please correct me if i'm wrong...the reason i'm asking is if that is the case i need to order more at a time, bcas he is adding shipping cost which is $13.50...
Please advise...thanks in advance for all your inputs